Azzardo AZ1788: Moderní stropní podhledové svítidlo s LED technologií

Stropní podhledové svítidlo Ivo Square z kolekce Azzardo se díky svému minimalistickému vzhledu hodí pro nasvícení chodby, kuchyňské linky, ložnice i pracovny.

Minimalistický design

Svítidlo Ivo Square se vyznačuje čistými liniemi a moderním designem. Jeho jednoduchý tvar se hodí do mnoha interiérů, zejména do těch s moderním nebo minimalistickým vzhledem. Díky svému stropnímu provedení nevyniká svítidlo a nepřehlcuje prostor.

Azzardo AZ1788

Přestože svítidlo Ivo Square není vhodné pro umístění do koupelny, je ideální pro nasvícení míst, kde potřebujete dostatek světla, ale nechcete, aby svítidlo příliš vyčnívalo.

Kvalitní materiály a provedení

Svítidlo Ivo Square je vyrobeno z kvalitních materiálů, jako je kov a hliník v leskle chromovém provedení. Díky tomu je nejen pevné, ale také velmi elegantní. Pro montáž svítidla je potřeba otvor o průměru 60 mm.

Detail svítidla

Kvalitní materiály garantují dlouhou životnost svítidla a také snadnou údržbu. Svítidlo je velmi odolné a lze ho snadno otřít hadříkem.

Možnosti osazení

Svítidlo je osazeno paticí GU10 o maximálním příkonu 1x 50 W. Zdroj není součástí balení, je možné volit mezi klasickou úsporkou či LED žárovkou. Pro maximální účinnost je však doporučeno osazovat LED žárovky s nižší spotřebou energie.

Pokud hledáte moderní svítidlo, které se hodí do mnoha interiérů, pak je Azzardo AZ1788 Ivo Square tou správnou volbou.

Svítidlo Azzardo AZ1788 Ivo Square

Pro více informací a možnost zakoupení si můžete prohlédnout produktovou stránku na našem e-shopu.

Azzardo AZ1788 Ivo Square na VelkýNábytek.cz

Publikováno
V rubrikách Tunin