Eka Předsíňová stěna s kvalitními čalouněnými panely Trinity 30 v grafitově/tmavě béžovém provedení 2305


Eka Předsíňová stěna – skvělá volba pro náročné!

Moderní bydlení si výslovně žádá inovativní řešení. Taková řešení nabízí .

Netradiční provedení botníku Trinity skvěle oživí každou domácnost. Svým vzhledem se bude vyjímat zkrátka v každé domácnosti. Botníková stěna Trinity vyčnívá především svými čalouněnými panely, kterými je tvořena zadní část botníku, což je úplná novinka na českém trhu.

Jaká jsou barevná provedení?

Nabízíme možnosti různých barev a druhů látek, které si můžete vybrat podle vašich preferencí. Více informací o nabídce najdete zde: Eka Předsíňová stěna s čalouněnými panely Trinity 30.

Předsíňové stěny Trinity s nástěnnými čalouněnými panely nabízíme v mnoha barevných variantách a nabízíme také možnost dokoupit i jednotlivé části samostatně dle naší nabídky.

Co obsahuje předsíňová stěna?

Předsíňová stěna obsahuje:

  • 1 ks – botník 50 cm
  • 1 ks – komoda 30 cm
  • 2 ks – čalouněný panel 50×40 cm

Botník a komoda jsou vyrobeny ze kvalitního materiálu, aby vám dlouho sloužily. Navíc si můžete vybrat z několika barevných provedení dekoru dřeva a také barevné provedení látky. Barevné varianty botníku, šatní skříně a věšáku lze změnit podle vašich přání.

Předsíňová stěna

Jak se předsíňová stěna upevňuje?

Panely lze na zeď upevnit několika různými způsoby:

  • Upevnění montážním lepidlem
  • Zakoupením speciálních suchých zipů, díky kterým panely perfektně drží na zdi a samotnou zeď žádným způsobem nepoškodí (můžete zakoupit
Publikováno
V rubrikách Tunin