– Elegantní jídelní stůl OSTRYA z ořechového dřeva


Elegantní jídelní stůl OSTRYA z ořechového dřeva

Prostorný jídelní stůl z ořechového dřeva v barvě ořech je ideální volbou pro moderní interiéry. S elegantním designem a kvalitním zpracováním jeho povrchu bude skvělým základem pro každodenní používání a přijetí hostů. Rozměry stolu jsou 120x75x75 cm.

Kvalitní zpracování

Náš jídelní stůl OSTRYA z ořechového dřeva je řemeslně vyráběn s maximální pozorností k detailu a kvalitě. Každá část stolu je sestavena a namontována tak, aby byla pevná a odolná proti běžnému opotřebení. Povrch stolu je hladký a příjemný na dotek, díky lamelovému systému je také velmi stabilní a rovný.

Při výrobě stolu se používá pouze kvalitní materiál – ořechové dřevo, které je odolné a dlouhodobě zachovává svoji přírodní krásu. Povrch stolu je vyhlazen a ošetřen speciálním olejem, díky čemuž je náchylný k používání a snadno se udržuje.

Jednoduchá montáž a skvělá záruka

Jídelní stůl OSTRYA se dodává v demontu, což vás nyní by asi nemělo překvapit a zajisté ušetří spoustu problémů při doručení. Montáž stolu je velmi snadná a zabere vám pouze několik minut. S balením a instrukcemi se k vám dostaneme i s potřebným nářadím. Sériový a kontrolovaný systém výroby nám umožňuje nabídnout zákazníkům kvalitu a záruku na nasazení po dobu 24 měsíců.

Získejte nyní kvalitní jídelní stůl OSTRYA z ořechového dřeva a rozšířte svůj interiér o další úroveň. Našeho výrobku si můžete zakoupit jednoduše a rychle přes náš internetový obchod, který má odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/jidelni-stul-ostrya-orech. Díky naší snaze o nejvyšší kvalitu a nesporných výhodách, jako je rychlé a bezproblémové doručení, se stáváme jednou z nejlepších firem na trhu výroby nábytku.

Jídelní stůl OSTRYA

Závěr

Investujte do elegantního jídelního stolu OSTRYA z ořechového dřeva. Jednoduchou montáž a kvalitu našich produktů garantujeme. Vyzkoušejte nás a budete spokojeni!

Publikováno
V rubrikách Tunin