Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Rosie: Stylový kousek do každého interiéru!


Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Rosie

Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Rosie

S hořčicově žlutou jídelní židlí Kave Home Rosie jistě chybu neuděláte! Jednoduché a čisté linie splňují podmínky pro nadčasový design a pohodlí při dobrém jídle. Pevné jasanové dřevo vyhovuje nárokům na kvalitu výrobku. Elegantní a stylový vzhled bude skvěle ladit se skandinávským i minimalistickým designem interiéru.

Kvalitní materiály pro židli Kave Home Rosie

Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Rosie se vyznačuje pevným jasanovým dřevem, které vyhovuje nárokům na kvalitu výrobku. Židle je velmi stabilní a odolná proti poškození a opotřebení. Navíc snadno udržujete čistotu, jelikož jde o látakovou židli, z které snadno setřete nečistoty i jídlo. Kromě toho, hořčicově žlutá barva vypadá velmi stylově a osvěží váš interiér.

Je to univerzální kus!

Hořčicově žlutá jídelní židle Kave Home Rosie se hodí do interiéru moderního designu. Její barevnost vynikne například na pozadí bílé, béžové nebo tmavé stěny. Ideální jsou pro ni stoly z jiných přírodních materiálů, jako jsou dřevo nebo sklo. Hodí se jak pro kuchyň, tak pro obývací pokoj či jídelnu. A co víc, ze židle Kave Home Rosie můžete sestavit celou jídelní soupravu.

Kde si hořčicově žlutou jídelní židli Kave Home Rosie koupit?

Hořčicově žlutou jídelní židli Kave Home Rosie si můžete zakoupit na stránkách Codina.cz. Kromě této židle značky Kave Home zde najdete také celou řadu dalších výrobků pro interiéry, jako jsou koberce, lustry, zrcadla, gauče a další nábytek. Navíc vám Codina.cz garantuje rychlou a zdarma dopravu a možnost vrácení zboží do 14 dnů od nákupu.

Nečekejte a pořiďte si hořčicově žlutou jídelní židli Kave Home Rosie, která se stane nejen praktickým a pohodlným kouskem nábytku, ale také stylovým prvkem vašeho interiéru.

Klikněte zde a zakupte si hořčicově žlutou jídelní židli Kave Home Rosie na stránkách Codina.cz

Copyright © 2021

Publikováno
V rubrikách Tunin