Kuchyňská linka Sava 180cm v lefkas dekoru

je perfektním řešením pro moderní byty, kde hledáte elegantní, ale zároveň praktické řešení vaší kuchyně. Kuchyňská linka je ideálním řešením pro vaši domácnost, u nás ji můžete zakoupit na https://www.velkynabytek.cz/produkt/kuchynska-linka-sava-180cm-lefkas.

Barevné provedení a variabilita skříněk

Korpus: bílá barva, dvířka: dub lefkas. Úchytky jsou již v ceně. Pracovní deska v ceně není a je třeba ji dokoupit zvlášť. Skříňky kuchyně jsou variabilní a můžete si je tak poskládat stejně jako na fotografiích, nebo jakkoliv jinak budete chtít a potřebovat.

Vybírat můžete jednotlivé skříňky přímo na e-shopu, nebo ze sestav kuchyně. V případě, že si vyberete sestavu, dodáme vám ji v demontu s návodem na sestavení a kováním.

Fotografie kuchyňské linky Sava 180cm

Zde jsou tedy parametry jednotlivých skříněk:

Dolní segment

  1. 60cm spotřebičová skříňka: Praktická skříňka, kde si můžete uložit vaše spotřebiče. Díky této skříňce budete mít vaši kuchyň vždy uklizenou a uspořádanou.

  2. 40cm zásuvková skíříňka: Úložné prostory jsou v kuchyni vždy na vrcholu, a právě tato skříňka vám nabízí to nejlepší řešení na uložení vašich kuchyňských potřeb.

  3. 80cm dřezová skříňka: Velká skříňka, která se ideálně hodí na uložení vašeho dřezu.

Horní segment

  1. 80cm skříňka: Velká kuchyňská skříňka, ideální jako úložný prostor na kuchyňské předměty.

  2. 60cm digestořová skříňka: V této skříňce si můžete umístit vaši digestoř, ale i další drobnosti, které potřebujete mít v kuchyni po ruce.

  3. 40cm skříňka: Poslední kuchyňská skříňka v kuchyňské lince Sava 180cm. Malá, avšak praktická, ideální jako výsuvné police pod digestořovou skřínkou.

Kuchyňská linka Sava 180cm

Takže neváhejte a objednejte si ji co nejdříve!

Publikováno
V rubrikách Tunin