Moderní komoda Drake 3D4SZ v dubu bílém/grafitovém lesku

komoda Drake 3D4SZ v dubu bílém/grafitovém lesku

Moderní bytový nábytek Drake je tou správnou volbou pro každého, kdo hledá praktický a designově povedený nábytek. Komoda Drake 3D4SZ v dubu bílém/grafitovém lesku zaujme svým moderním designem a praktickými úložnými prostory.

Dodáváme v dekoru dub monatsery/černý lesk nebo dub bílý/grafit lesk

Tento kousek nábytku je k dispozici v několika zajímavých dekorech. Můžete si vybrat mezi dubem monatsery/černým leskem nebo dubem bílým/grafitovým leskem. Vyberte si ten, který bude nejlépe ladit s vaším interiérem a zároveň splní vaše nároky na praktičnost.

designová komoda Drake 3D4SZ

Nábytek Drake je před samotným použitím nutné sestavit. Tento proces však rozhodně není složitý. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k jeho sestavení a návod na sestavení. Pokud budete postupovat podle návodu, sestavení by nemělo zabrat více než pár minut.

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

  • 135x90x40cm

Materiál

Nábytek Drake je vyroben z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií. Díky tomu jsou nábytek velmi odolné a snadno se udržují v čistotě.

Chcete si objednat tuto moderní komodu? Na našem webu najdete nejen tuto, ale také mnoho dalších designových kousků nábytku.

Údržba

Pro udržení vzhledu a původní kvality nábytku je nutné správnou údržbu. Údržbu můžete provádět běžnými prostředky, které jsou k tomuto účelu dostupné. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Publikováno
V rubrikách Tunin