Moderní stropní svítidlo Geometric II v růžovém zlatě od TooLight

Stropní svítidlo Geometric II

Unikátní vzhled pro váš interiér

Svítidlo Geometric II od TooLight je nejen moderní, ale i stylový doplněk každé místnosti. Jeho růžovozlatá barva a jednoduchý design vytváří výjimečný dojem, který jistě ozvláštní váš interiér.

Jednoduchý styl pro každý typ místnosti

Díky svému jednoduchému stylu se stropní lampa Geometric II hodí do jakéhokoliv typu místnosti. Zvlášť se hodí do kuchyně, obývacího pokoje nebo dětského pokoje. S touto lampou si můžete být jisti, že váš interiér bude vypadat moderně a vkusně.

Vyrobena z kovu s regulovatelnou délkou kabelu

Lampa je vyrobena z kvalitního kovu s krytem na stropě. Její kabel lze regulovat, takže si můžete zvolit délku, která vám nejvíce vyhovuje. Použitá žárovka má tradiční závit E27, takže ji lze snadno nahradit.

Jedinečný vzhled díky konstrukci s otvory

Moderní konstrukce stropního svítidla Geometric II obsahuje otvory, kterými proniká světlo. Díky nim vzniká v místnosti skvělá atmosféra, která se hodí k příjemnému posezení i k pracování. Světelný zdroj není součástí balení.

Rozměry:

40,5 x 39 cm

Chcete mít i vy v interiéru moderní stropní svítidlo Geometric II v růžovém zlatě od TooLight? Prohlédněte si ho a zakupte na Interierio.cz.

Publikováno
V rubrikách Tunin