Novinka! CEBA konferenční stolek v bílo-černém provedení


CEBA konferenční stolek je novinkou na trhu s nábytkem. Tento elegantní a moderní stolek v bílo-černém provedení se hodí do každého moderního interiéru.

Vlastnosti CEBA konferenčního stolečku

Tento konferenční stolek je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 16 mm. Lemování a ochranné hrany jsou zabezpečeny pomocí ABS pásky, což zvyšuje odolnost a trvanlivost konferenčního stolečku. Rozměry (šxvxh) tohoto konferenčního stolečku jsou 120 x 44 x 71 cm, což z něj dělá dostatečně velký stůl na schůzky či konference. Stolek je k dispozici v demontovaném stavu, ale s montáží si poradí i méně zruční lidé. Kromě toho nabízíme 24-měsíční záruku na tento produkt.

Barva: bílá/černá

Barva tohoto konferenčního stolečku je velmi elegantní a moderní. Bílo-černé provedení se perfektně hodí do každého moderního interiéru a vytvoří z něj vkusný a praktický doplněk vaší pracovny či kanceláře.

Pokud hledáte kvalitní a moderní konferenční stolek, pak byste měli vyzkoušet CEBA konferenční stolek. Můžete jej zakoupit na našem e-shopu na adrese www.bestnabytek.cz za výhodnou cenu. Nebojte se investovat do kvalitního nábytku, investujete do svého komfortu a praktičnosti.

Konferenční stolek bílá/černá

CEBA konferenční stolek v bílo-černém provedení je dokonalým doplňkem do vaší pracovny či kanceláře. Zbavte se starého a nevkusného nábytku, a nahraďte jej novým a moderním stolečkem, který vám zajistí pohodlné a příjemné prostředí pro vaše pracovní schůzky a konference. Vyberte si CEBA konferenční stolek již dnes a získejte kvalitní a moderní nábytek, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Publikováno
V rubrikách Tunin