Pohodlný spánek na matraci ALFONSO – 200×160 cm, výška 18 cm


Pohodlný spánek na matraci ALFONSO – 200×160 cm

Každý z nás potřebuje kvalitní spánek pro správný fungování organismu. A je jedno, jestli jste náročný spáč nebo se spokojíte s čímkoliv. Matrace ALFONSO vám zajistí pohodlný spánek bez bolesti zad a krku – navíc můžete odpočívat na ní spolu s kvalitními materiály, které vás nijak neohrozí. Matrace ALFONSO je ideální volbou pro všechny ty, kteří si chtějí dopřát pohodlný spánek bez starostí.

Sendvičová matrace z kvalitní PUR pěny

Matrace ALFONSO patří do kategorie sendvičových matrací. To znamená, že jde o matraci, která se skládá z několika vrstev. Tuto matraci tvoří kvalitní PUR pěna. Tento materiál je známý svojí pružností, tvarovou stálostí a vynikajícími odolnostními vlastnostmi. Díky sendvičovému tvaru matrace bude vaše tělo položené v pohodlné poloze, aby se vám lépe dýchalo a bylo vám tak pohodlněji.

Matrace ALFONSO má 7 zónovou horní vrstvu. To znamená, že je matrace rozdělena do 7 oblastí, kde jsou různé tuhosti. U umístění nohou a hlavy se matrace stává tužší a postupně se směrem k bokům stává měkčí. Tím je zajištěno dokonalé umístění vašeho těla do pohodlné pozice a reakci matrace na vaše potřeby.

Speciální vnitřní tvarování – dokonalé provzdušnění jádra

Matrace ALFONSO má speciální vnitřní tvarování, což umožňuje dokonalé provzdušnění jádra. Díky tomu se na matraci snadno vyhřejete, protože vzduch volně proudí a propůjčuje tak snadno regulační vlastnosti.

Díky tvrdší a měkčí (horní) straně matrace se snadno přizpůsobí vašim potřebám a touze po měkkosti nebo tvrdosti. Spodní profilování jádra je třeba vyzdvihnout na příjemných masážních vlnkách, které dokonce zlepšují krevní oběh v těle.

Matrace ALFONSO je sestavena bez lepidel, takže se dá jednoduše rozebrat na jednotlivé díly. Tím je matrace velice praktická a není problém ji snadno vyčistit bez zadostiučinění zdravotních norem.

Potah matrace

Matrace ALFONSO je potažena mupy – tento potah je výrazně kvalitnější než froté potah a jeho kvality jsou ohromující. Při opotřebení se snadno dá sundat a vyprat. S tím souvisí také to, že je také snadná hojení alergických reakcí a lze jednoduše zablokovat potené denní a noční zápachy. Potah lze prát klidně do 60 °C.

Vhodná pro alergiky, nosnost do 150 kg, výška matrace cca 18 cm

Matrace ALFONSO je vhodná vyzdvihnout i pro alergiky, protože se jednoduše dává rozebrat na kousky a lze ji jednoduše vyčistit – je tedy vhodná i pro ty, kteří trpí alergickými reakcemi. Hmotnost matrace je 18 kg a její nosnost je 150 kg. Matrace je vhodná pro pevný i lamelový rošt a je také vybavena gaufrovanou separační vrstvou, se kterou snadno zvládnete odstraňování otisků na matraci během času.

Záruka 24 měsíců

Matrace ALFONSO je jednou z nejkvalitnějších matrací na trhu. Navíc si pro ni můžete vychutnat záruku 24 měsíců. V případě jakéhokoliv problému se vám bude jednoduše vyměněna za novou matraci nebo opravena. Snažíme se po vás vycházet, protože víme, že matrace přispívá k zdraví a celkovému pohodlí člověka – a to je pro nás velmi důležité.

Matrace ALFONSO – pro pohodlný spánek celou noc

Matrace ALFONSO je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat kvalitní spánek bez bolesti zad a krku. Je to matrace spojující velmi vynikající materiály a kvalitní zpracování, což vám přinese pohodlnou pohodu a poskytne zdraví. Pokud se chcete dozvědět více informací o této matraci nebo si ji zakoupit, sledujte odkaz

Publikováno
V rubrikách Tunin