Růžový koberec Flair Rugs Imari – vynikající doplněk pro váš interiér ve velikosti 120 x 170 cm

Pokud se sháníte po moderně pojatém koberci, zakotvěte u tohoto krásného kousku od značky Flair Rugs. Díky své šedé barvě se dá lehce kombinovat do různých interiérů a jeho nezaměnitelný design jde ruku v ruce s praktickou stránkou věci.

Výrobek od Flair Rugs

Tento koberec pochází z kvalitní dílny této britské značky a dodává se rovnou z jejich továrny. Významným plusem je i to, že výrobek splňuje všechny evropské nároky na bezpečnost, což zaručuje bezpečnost a ekologičnost. Rozhodnětě se tady nejedná o žádný import z daleké Asie, kde o kvalitě se toho příliš na srdci nemají.

Jde tedy o moderní a kvalitní koberec, který vám zaručí spokojenost a radost z jeho vlastnictví. Navíc je možné ho objednat z pohodlí domova, a to na https://www.kupsinabytek.cz/produkt/ruzovy-koberec-flair-rugs-imari-120-x-170-cm.

Doporučujeme:

Když si zakoupíte tento koberec, určitě oceníte i následující tipy, které vám pomohou s jeho údržbou a prodloužením jeho životnosti:

  • Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
  • Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
  • Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstřihněte nůžkami.
  • Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
  • Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

S těmito jednoduchými tipy bude váš koberec Imari od Flair Rugs vypadat jako nový po dlouhou dobu a vy budete mít radost z jeho vlastnictví.

Koberec Imari
Publikováno
V rubrikách Tunin