SAJICA Obývací stěna – luxusní kousek v dubu truflovém

SAJICA Obývací stěna - luxusní kousek v dubu truflovém

SAJICA Obývací stěna je hotovým příslibem kvality a luxusu pro každou moderní domácnost. Tento nábytek je navržen s ohledem na maximální užitečnost a estetickou hodnotu. Stěnka v dubu truflovém je ideálním řešením pro prostornyější byty a dům, kde rádi trávíte čas se svými blízkými. Pokud chcete dům zdokonalit o stylový, pohodlný a praktický nábytek, SAJICA je ideálním řešením.

Dub truflový

Dub truflový

Dub truflový je krásným, přírodním odstínem, který lze dobře zkombinovat s jinými barvami. Tento odstín se perfektně hodí k modernímu stylu a zajistí celkově harmonický dojem. V kombinaci s ostatními dekoračními prvky a textiliemi bude v každé místnosti působit vkusně a uklidňujícím dojmem.

Rozměry

Rozměry

Stěnka má rozměry (šxhxv): 290 x 60 x 202 cm, což znamená, že se může pochlubit dostatečným prostorem pro uskladnění všeho, co byste chtěli mít na dosah ruky. V tomto kousku nábytku se ukrývá i dostatečné místo pro televizi, a to s rozměry (šxv): 130 x 99 cm.

Materiál

Materiál

Nábytek je vyroben z laminovaného dřeva, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost proti všem vnějším vlivům. Materiál dodává nábytkovému kusu jemnou strukturu a estetické řešení pro každou místnost. Při pravidelné údržbě bude nábytek pevný a odolný po mnoho let.

Pokud jste se rozhodli investovat do něčeho, co bude dokonalým doplňkem Vaší domácnosti, SAJICA je tou správnou volbou. Pokud máte zájem o tento produkt, neváhejte kliknout na náš odkaz zde a objednat si jej již dnes. Nabízíme dodání v demontu a záruku na 24 měsíců.

Publikováno
V rubrikách Tunin