Sedací souprava Viera – moderní design, světle šedá látka a pravý roh


Představení sedací soupravy Viera

Sedací souprava Viera

Sedací souprava Viera je atraktivní rohová sedačka v barvě světle šedé. Je vybavena otomanem vpravo a polohovatelnými zádovými opěrkami. Díky modernímu designu zaoblených tvarů se stane skvělým doplňkem každého interiéru. Navíc nabízí kvalitní vypolstrování pro maximální pohodlí a komfort.

Vlastnosti sedací soupravy Viera

Sedací souprava Viera je nejen stylová, ale také velmi praktická. Její vlastnosti splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Sedací souprava je vybavena funkcí rozkladu, což znamená, že ji můžete využít i jako místo pro příležitostné spaní. Pokud máte málo místa v bytě, oceníte také praktický úložný prostor pod otomanem, který vám nabízí další možnost pro uskladnění různých věcí.

Praktický úložný prostor

„Sedací souprava Viera je rozhodně jedním z nejlepších kousků nábytku, které jsme si kdy pořídili. Její moderní a stylový design se skvěle hodí do našeho bytu a navíc nabízí skvělý komfort. Velkým bonusem pro nás je právě funkcionalita rozkladu a praktický úložný prostor pod otomanem. Doporučujeme!“ – Kateřina a Tomáš

Závěr

Sedací souprava Viera je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní, stylový a zároveň praktický nábytek. Vypolstrované zádové opěrky a otoman vpravo vám zajistí maximální pohodlí jak pro sezení, tak pro spaní. Navíc si můžete užít i praktický úložný prostor pod otomanem. Pokud vás tato sedací souprava zaujala, neváhejte a přejděte na nabytekted.cz, kde si ji můžete objednat za skvělou cenu!

Koupit sedací soupravu Viera

Publikováno
V rubrikách Tunin