Stylizovaná modrá rohová pohovka od Rome – Cosmopolitan Design, která skloubí variabilitu a jedinečný design


Stylizovaná modrá rohová pohovka od Rome – Cosmopolitan Design

Variabilita a jedinečný design

Zažijte ten pravý komfort s rohovou pohovkou Rome, která je stylizovaná, a nabízí nejen vysoký komfort, ale také jedinečný design. Tato pohovka je ideální volbou pro ty, kteří touží po variabilitě, a zároveň přemýšlejí nad tím, jak by si vytvořili útulný kousek, který by odpovídal jejich potřebám a potřebám jejich interiéru.

Pohovku tvoří několik obdélníkových a čtvercových modulů, které lze volně poskládávat, aby vznikly nejrůznější konfigurace rohové pohovky. Díky této variabilitě si můžete vytvořit prostornější rohovou pohovku, nebo naopak útulnější kousek, který bude perfektně odpovídat vašim potřebám.

Tato rohová pohovka také nabízí zádové opěrky a područky, které můžete dokoupit samostatně. Díky této volnosti, se může pohovka změnit v průběhu času a adaptovat se na to, co potřebujete.

Hebký látkový povrch, který doplní polštářky

Tím, co odráží osobitost pohovky Rome, je nejen možnost její variabilní konfigurace, ale také pohodlné a uklidňující materiály, ze kterých je vyrobená.

Design s hebkým látkovým povrchem dokonale doplní polštářky z řady Rome. Tyto polštářky nabízejí mnoho různých tvarů, velikostí a barevných variant, takže se mohou skvěle přizpůsobit vašemu interiéru.

Naprosto úžasným doplňkem pohovky je také sametová verze, tedy pohovka Rome Velvet, kterou si můžete také pořídit.

Pozor na údržbu

Důležité je si uvědomit, že potahy této pohovky nejsou snímatelné. Proto je nutné si dát pozor při údržbě a nepoužívat vysavač. Doporučujeme používat jemnou kartáčovku a čistit pohovku suchým a měkkým hadříkem. V případě, že se dostanou nějaké nečistoty na potah, očekávejte, že je bude složitější odstranit. Ovšem naprosto pohodlný interiérový doplněk člověka takovým průtahem nikdy nezklame.

Vyzkoušejte si tedy rohovou pohovku a užijte si její jedinečné a variabilní možnosti. Pokud byste si chtěli zakoupit tuto modrou rohovou pohovku od Rome – Cosmopolitan Design, můžete tak učinit přes odkaz https://www.naradi-cz.cz/produkt/modra-rohova-pohovka-variabilni-rome-cosmopolitan-design-2.

Publikováno
V rubrikách Tunin