Sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100 – praktický pomocník pro každou domácnost

Sušák na prádlo je v každé domácnosti nezbytnou součástí. Pokud ale nechcete ztrácet cenné místo v bytě či domě, doporučujeme vyzkoušet praktický skládací sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100.

Šetří místo a skvěle vypadá

Díky skvělému designu tento sušák nezabere mnoho místa, jelikož se dá snadno skládat. Po usušení prádla jej jednoduše složíte a následně zavřete. Jeho estetický vzhled také zpříjemní koupelnový prostor.

Vhodný nejen do koupelny

Leifheit Telegant 81 Plus 83100 není vhodný pouze pro koupelny, ale také pro další prostory. Například do menších předsíní. Na sušák můžete pověsit i kabáty, takže se vám nemusí hromadit na jednom místě.

Samostatný chromovaný věšák na osušky

Sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100 má navíc i samostatný chromovaný věšák na osušky. Díky tomu se můžete současně vysušit i svačinu či drobné oblečení.

Šířka tyčí 100 cm, 8,1 m sušící plochy = 1 pračka prádla

Tyče na sušení prádla mají šířku 100 cm a celkově je k dispozici 8,1 metrů sušící plochy. To znamená, že se na sušák vejde přibližně prádlo z jedné plné pračky.

Ve vaší koupelně už nebudou viset prádlo po celý týden. S Leifheit Telegant 81 Plus 83100 si usnadníte život a ušetříte místo. Navíc se vám nemusí podařit naplnit ho na maximum – sušení prádla na polovině tyčí je stále dostatečné.

Sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100 je ideální volbou pro každou domácnost, která má omezený prostor.

Dostupný na Interierio.cz

Pokud vás sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100 oslovil, můžete si ho zakoupit na webu Interierio.cz. Tam je k dispozici za výhodnou cenu.

Sušák na prádlo Leifheit Telegant 81 Plus 83100

Tento sušák na prádlo se rychle stane nezbytnou součástí vašeho bytu. S jeho pomocí už nebudete muset sušit prádlo na šňůrách nebo na balkoně za deště. Nenechte si ujít příležitost usnadnit si život a zajistit si praktický pomocník na sušení prádla.

Publikováno
V rubrikách Tunin