Unikátní granitový dřez MEXEN ENZO v bílé barvě – dokonalá kombinace eleganci a robustnosti

Renovujete kuchyň a jste ve fázi, kdy vybíráte základní vybavení, bez kterého se v kuchyni neobejdete. Je to pracovní plocha, skříňky a také dřez, ve kterém budete takřka každý den umývat nádobí, zeleninu, ovoce, ale také maso a další potraviny. Hodí se pro odkládání špinavého nádobí, dáte do něj horký hrnec s těstovinami nebo také zmražené maso, které musí do rána rozmrznout. A přesně pro tyto účely je tady granitový dřez.

Skvělý a připravený vždycky zakročit a pomoci vám při běžných domácích úkonech

Je to dřez, který se zapouští do pracovní desky, má také menší odkapávač, na který můžete dát ovoce, zeleninu, ale také právě umyté nádobí nebo na něj odložit teplý hrnec. To je totiž další jeho skvělá vlastnost – odolává teplotním výkyvům, položíte na něj horkou mísu nebo ledové potraviny. Je nadmíru odolný proti odření a poškrábání a dodává se včetně automatického sifonu.

Elegance a styl do vaší kuchyně

Granitový dřez MEXEN ENZO v bílé barvě dokonale zapadne do vaší moderní a stylish kuchyně. Je to perfektní řešení pro ty, kteří nechtějí jen obyčejný nerezový dřez, ale chtějí něco výjimečného, co dodá kuchyni na atraktivnosti a originalitě.

Vysoce kvalitní materiál a odolnost

Granitové dřezy jsou stále populárnější, protože jsou velmi odolné a mají vysokou kvalitu. Granit je velmi pevný a odolný materiál a díky tomu je granitový dřez odolný proti poškrábání a oděru. Granitový dřez také dobře snáší teplotní změny a vodní kámen na něm nezanechává stopy.

Jak vyčistit granitový dřez?

Granitový dřez je velmi snadný na údržbu. Pro jeho čištění můžete použít běžné čistící prostředky. Pokud potřebujete odstranit tvrdohlavé nečistoty, můžete použít speciální čisticí pastu pro granitové dřezy. Je také dobré používat speciální ochranné prostředky pro granitové dřezy, které chrání proti vodnímu kameni a zlepšují odolnost dřezu.

Granitový dřez MEXEN ENZO v bílé barvě

Zapadněte granitový dřez MEXEN ENZO do vaší kuchyně

Pokud hledáte dokonalý granitový dřez, který zapadne do vaší moderní kuchyně a dodá jí na atraktivnosti a originalitě, granitový dřez MEXEN ENZO v bílé barvě je to pravé řešení pro vás. A navíc, můžete si ho objednat za skvělou cenu na stránkách www.srovnavacnabytku.cz.

Publikováno
V rubrikách Tunin