Vánoční dekorace: Stylizovaný světelný strom s 150 teple bílými LED diodami a výškou 55 cm

Energeticky úsporných 150 teplých bílých LED diod vytváří útulnou vánoční atmosféru. Náladové světlo pro vaši párty, v zimní zahradě, na komodě nebo na stole v obývacím pokoji. Díky mnoha možnostem provedení je ideální pro vánoční nebo celoroční výzdobu místnosti.

Testované krytí IP20 zajišťuje vaši bezpečnost. Integrován je praktický časovač. Světlo nastavte na 6 hodin, po nichž následuje 18hodinová přestávka. Nemusíte tak zapínat večer za soumraku a nemusíte myslet na vypínání uprostřed noci za tmy. Funkci časovače a nepřetržitého svícení lze libovolně volit.

Technické údaje:

Materiál: plast

Barva: teple bílá

Spotřeba energie max.: 4,5 W

Rozměry výrobku: cca 50 x 27 cm (v x š)

Průměr základny: cca 9 cm

Napájení: baterie 3 x AA – nejsou součástí dodávky

Stupeň krytí: IP20 – pouze pro vnitřní použití

Zde si můžete prohlédnout produkt

Obsah balení:

  • 1 x dekorační strom
  • Rozměry balení: cca 24 x 11 x 11 cm

Nepřehlédněte tento úžasný vánoční doplněk, který dokáže vytvořit v místnosti úžasnou a vánoční atmosféru. Svůj domov můžete vyzdobit tímto dekorativním a úsporným světelným stromem, který je praktický i bezpečný.

Vánoční světelný strom

Nemusíte se obávat, že by světelný strom nebyl bezpečný, vždyť jeho krytí je testované a navíc je do něj integrovaný praktický časovač, díky kterému nemusíte myslet na vypínání zdroje světla.

Přivádíme Vám světelný strom, který dokáže udělat váš domov útulnějším a vánočnějším. Nenechte si ujít tento elegantní a moderní doplněk do vaší místnosti.

Publikováno
V rubrikách Tunin