Vánoční LED závěs Solight 1V401-WW s Rampouchy a 360 LED, teplá bílá, 9 m

Blíží se Vánoce a s nimi i čas, kdy začínáme zdobit naše domy a byty. Kromě stromečku a různých vánočních dekorací nechybí ani řetězy s LED osvětlením, které dokážou udělat z každého prostoru svůj vlastní kouzelný svět.

Co nabízí LED závěs Solight 1V401-WW?

Pokud již máte vyzkoušené různé druhy řetězů a hledáte něco nového, máme pro vás jeden tip. Je jím řetěz Solight 1V401-WW, který umožní ozdobit vaši zahradu, balkón či terasu. Výhodou Solight řetězu jsou jeho rampouchy a 360 LED světýlek uspořádaných v různých výškách, díky kterým můžete namísto klasického rovného řetězu vytvořit kreativní svítící koule, nebo tichou harmonii. Kromě toho je Solight vybaven 8 různými světelnými režimy, mezi nimiž je i blikání, prolínání světla, a stmívání. Pokud jste ochotní zapojit trochu své fantazie, můžete pomocí Solight zázraky.

Technické parametry

  • Rozestupy rampouchů: 13 cm
  • Svislé uspořádání žárovek: 3/7/4/6 LED (30/70/40/60 cm)
  • Délka přívodního kabelu: 6 m (od zdroje k první žárovce)
  • Napájení: 230 V AC
  • Pracovní teplota: -20 °C až +50 °C

Pro ty, kteří nechtějí mít neustále zapojený řetěz, nabízí solight praktickou funkci časovače, která umožní nastavit řetězu čas zapnutí a vypnutí.

Pokud se rozhodnete pro nákup Solight 1V401-WW, můžete tak učinit na adrese https://www.nabytekted.cz/produkt/solight-1v401-ww-vanocni-led-zaves-rampouchy-360-led-tepla-bila-9-m.

Závěr

Přestože jsou Vánoce jednou z nejkrásnějších částí roku, mohou být také velmi náročné. Proto je důležité najít si čas na odpočinek a užít si krásné světelné efekty, které přinesou do našich domovů řetězy s LED osvětlením, jako je Solight 1V401-WW. Tento řetěz je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi kreativitu, nebo chtějí něco nového a originálního. Stačí si jen vybrat svůj oblíbený světelný režim a nechat fantazii volný průběh.

Publikováno
V rubrikách Tunin