Vyzdobte si domov vánoční LED světelnou sítí 2×2 m s 160 diodami v teple bílé barvě


Vyzdobte si domov vánoční LED světelnou sítí

2×2 m s 160 diodami v teple bílé barvě

Vodotěsné dekorativní osvětlení je vhodné jak na vnitřní, tak i venkovní použití. Ozdobte si ním svůj dům, balkon, zahradu, zahradní stan nejen o Vánocích, ale i v létě, když pořádáte grilovací párty s přáteli. Světelná síť měří 2 x 2 metry a obsahuje 160 teple bílých LED diod. LED světla jsou odolná proti nárazům a oproti klasickým žárovkám šetří až 90 % energie. Takže i vaše peněženka se bude radovat.

Samotné světelné řetězy jsou velmi oblíbeným prvkem vánoční výzdoby. Na rozdíl od klasických žárovek však nabízejí celou řadu výhod. LED diody jsou totiž odolnější a spotřeba energie je podstatně nižší. Navíc u nich nemusíte řešit ani problém s výbuchem žárovky – to se totiž stává pouze velmi vzácně.

Technické údaje

Následující technické údaje vám mohou pomoci s rozhodováním, zda je tento produkt pro vás vhodný. Světelná síť má velikost cca 2 x 2 metry a pro svou činnost vyžaduje 4 baterie typu AA, které nejsou součástí dodávky.

  • Třída ochrany: IP44
  • Počet LED diod: 160
  • Barva světla: teplá bílá
  • Délka napájení: cca 15 cm
  • Barva kabelu: zelená
  • 6ti hodinový časovač (18 hodinová přestávka)

Díky třídě ochrany IP44 si nemusíte dělat starosti ani s deštěm či sněhem. Navíc světelná síť disponuje šesti hodinovým časovačem s 18 hodinovou přestávkou. Tato funkce je zvláště užitečná při venkovním použití, kdy si můžete nastavit přesnou dobu, kdy má být síť aktivní.

Obsah balení

Do balení se vám dostane světelná síť a to je vše, co potřebujete pro vánoční výzdobu vašeho domova.

Nakupovat můžete na stránkách Brega.cz. Tak co, pojďme si ozdobit vánoční stromeček!

Vánoční LED světelná síť

Publikováno
V rubrikách Tunin